«Ադեկվադ» միաբանության ղեկավար Արթուր Դանիելյանը հրավիրվել է ՀԱՄԱԴՊՎ ահաբեկչության և ծայրահեղականության դեմ պայքարի բաժին
Սույն թվականի մայիսի 20-ին «Ադեկվադ» միաբանության ղեկավար Արթուր Դանիելյանը հրավիրվել է ՀՀ ոստիկանության քրեական ոստիկանության գլխավոր վարչություն ՀԱՄԱԴՊՎ ահաբեկչության և ծայրահեղականության դեմ պայքարի բաժին մեզ համար դեռևս անհայտ գործի շրջանակներում բացատրություն տալու: Միաբանությունը հրավիրում է ԶԼՄ-ների ներկայացուցիչներին Արթուր Դանիելյանի ասուլիսին, որը տեղի կունենա Քրեական ոստիկանության գլխավոր վարչության մասնաշենքի մուտքի մոտ՝ հարցաքննության ավարտից հետո: Միաբանությունը ողջունում
ԱԺ փոխնախագահ Ալեն Սիմոնյանը հարձակվել է Ադեկվադ միաբանության ղեկավար Արթուր Դանիելյանի վրա
Այսօր ժամը 17:20ի սահմաններում Արամի փողոցի Մաշտոցի պուրակում զբոսնելու ընթացքում Արթուր Դանիելյանը ենթարկվել է հարձակման՝ ԱԺ փոխնախագահ Ալեն Սիմոնյանի կողմից։ Վերջինս հարված է հասցրել Արթուր Դանիելյանի դեմքին, որի արդյունքում Արթուր Դանիելյանը դիմել է ինքնապաշտպանության։ Այն փաստը, որ ծեծկռտուքը սկսել է հենց Ալեն Սիմոնյանը, հաստատվում է «Ազատություն» ռ/կ- ին իր իսկ տված հարցազրույցում։ Ներկայումս Արթուր Դանիելյանը
Հայտարարություն. «Ադեկվադ» կուսակցության հիմնադիր համագումար
Մամուլի հաղորդագրություն Հայաստանյան քաղաքական դաշտը համալրելու է գալիս նոր կուսակցություն․«Ադեկվադ» միաբանությունը 2019 թ․ սեպտեմբերի 7-ին անցկացնում է նույնանուն կուսակցության հիմնադիր համագումար, որը տեղի կունենա «Էրեբունի Պլազա» բիզնես կենտրոնում, ժամը 11։00-ին ։ «Ադեկվադ» կուսակցության հիմնադիր համագումարում ներկայացվելու է կուսակցության ստեղծման ծրագիրը և հռչակագիրը, ներառյալ՝ գործունեության հիմնարար սկզբունքները, նպատակները և ուղղությունները: Միջոցառումը բաց է լուսաբանման համար։

Artur Danielyan, leader of the Adekvad movement, has been summoned to the Anti-Terrorism and Extremism Unit of the Criminal Police
On May 20 of this year, Artur Danielyan, leader of the Adekvad movement, was invited to the General Department of Criminal Police of the RA Police to give an explanation within the framework of a case still unknown to us. The movement invites media representatives to Arthur Danielyan’s press conference, which will take place at
Vice-President of the National Assembly of RA Assaulted the Leader of the Adekvad Movement
Today, at around 5:20 pm, while walking in Masthots Park on Aram Street, Yerevan, the leader of Adekvad movement Artur Danielyan was attacked by the Vice-President of the Naitonal Assembly of RA Alen Simonyan. The latter hit Danielyan in the face, breaking his nose. As a result, Artur Danielyan turned to self-defense. The fact that
Press release: Founding Congress of the “Adekvad” Party
Press Release A new political party is coming to replenish the political field in the Republic of Armenia. The “Adekvad” movement is holding founding congress of the party of the same name on September 7, 2019, which will take place at “Erebuni Plaza” Business Center at 11:00 am. The founding congress of the “Adekvad” party